صفحه اصلی > دوره های آموزشی > دوره کودکان

دوره های آموزشی ویژه کودکان

دوره کودکان دوره های آموزش زبان ویژه کودکان آموزشگاه رایان با ارائه ی سیستم Phonics به همراه کتابهای گرامر و سری کتابهای کامل Family And Friends روش نوینی را برای کودکان گروه سنی 4 الی 6 سال به ارمغان می آورد.
در دوره های آموزش زبان کودکان، ابتدا کتابهای اعجاب انگیز Jolly Phonics تدریس می شود، سپس کتابهای Family And Friends ارائه می شود تا کودکان دانش و تجربه ی کافی را برای ورود به دوره ی گرامر پیدا کنند. بعد از دوره ی کامل Family And Friends، دوره های گرامر که شامل سری کتابهای انحصاری آموزشگاه رایان می باشد ارائه می گردد. در دوره های آموزش زبان کودکان آموزشگاه رایان، سیستم صوتی و تصویری از ترم اول در کلاسها و سیستم صوتی به صورت تخصصی از ترم 5 در لابراتوار برگزار می شود.

دوره های آموزش زبان ویژه کودکان به دو صورت زیر اجرا می گردد:

  • دوره فشرده (Intensive Courses)
    در دوره های فشرده زبان، بیشترین تمرکز بر روی مکالمه کودکان می باشد و به دلیل فرصت زمانی بیشتر، کودکان در محیطی کاملا شاد وقت کافی برای صحبت کردن به زبان انگلیسی و یادگیری دارند همچنین برای افزایش بهره وری در این دوره های فشرده از سیستم لابراتوار و تمرکز فردی استفاده می گردد.
    دوره های فشرده آموزشگاه رایان شامل کلاس های کامپیوتر، نقاشی و کاردستی به زبان انگلیسی می باشد که ساعت شروع کلاس ها 8 صبح و پایان آن 12 ظهر می باشد.
  • ترمیک (Standard Courses)
    کلاس های این دوره آموزش زبان به صورت 2 روز یا 3 روز در هفته (به انتخاب زبان آموز) برگزار می گردد که در کلاس های آن بر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن کار می شود.


ورود کاربر
نام کاربری:
رمز عبور:
اخبار سایت
مقالات