درباره ما

درباره ما رایان با در اختیار داشتن اساتید تحصیلکرده، مجرب و متخصص در آموزش زبان انگلیسی کودکان و با مجوز رسمی از سازمان آموزش و پرورش شهر تهران و استفاده از متد استثنایی و استاندارد فونیکس در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان در رده سنی 4 تا 14 سال فعالیت می نماید.
این مرکز به عنوان تخصصی ترین آموزشگاه در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان 4 تا 14 سال می باشد که با استفاده از لابراتوار و ایجاد محیطی شاد و آرام سعی در یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی با متد فونیکس دارد.
با استفاده از متد فونیکس کودکان قادر خواهند بود اصطلاحات انگلیسی را به راحتی و با استفاده از تصاویر به خاطر سپرده و در هفت ترم یک ماهه خواندن، نوشتن و صحبت کردن را فرا گیرند. متد آموزشی فونیکس کامل ترین متد آموزش زبان انگلیسی کودکان، مطابق با استانداردهای بین المللی و سیستم آموزشی مدارس انگلستان می باشد تا در کمترین زمان و به بهترین نحو زبان انگلیسی را فرا گیرند.
تحقیقات علمی و عملی انجام شده توسط مدیران آموزشی این آموزشگاه در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم نشان میدهد کودکان در سنین پایین قادر به یادگیری زبان دوم همانند زبان مادری خود می باشند و به طرز شگفت انگیزی دارای استعداد یادگیری زبان دوم هستند. این در حالی است که یادگیری همان زبان برای بزرگسالان با مشکلات عدیده ای همراه است. لذا آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان رایان برای بهبود راندمان خود علاوه بر آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی در یک اقدام بی سابقه دوره های آموزش کامپیوتر، آموزش نقاشی و کاردستی را به زبان انگلیسی تدریس می نماید.
کودکان در پایان دوره فونیکس به راحتی قادر به مکالمه، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی می باشند و میتوانند در امتحانات Flyers، Starters و Movers با مدرک بین المللی از دانشگاه کمبریج شرکت کنند.

ورود کاربر
نام کاربری:
رمز عبور:
اخبار سایت
مقالات